Sledujte nás na sociálních sítích

Top

Hagedorn nože

f07e44e945fe49ee2b1f11595cc417f0ba1c8f49

f07e44e945fe49ee2b1f11595cc417f0ba1c8f49

Výstřižek2

Výstřižek2

Výstřižek3

Výstřižek3

Výstřižek4

Výstřižek4

Hagedorn nože

Každý materiál má specifické nároky na řezání a nástroje, tedy nože. Hlavní výhodou u nožů Hagedorn je ta skutečnost, že po každém broušení stále znovu zůstávají vlastnosti a originální kvalita nového nože. Pro praxi to znamená: úhel, povrch, rovina, tvrdost, výdržnost, a to po celou dobu životnosti nástroje. Tím zůstává dodržena životnost nástroje a také výkon vaší řezačky.
Druhé PLUS při volbě správného nože jsou parametry hospodárnosti, kde například argument výpadek ve výrobě skrze častou výměnu nožů může pro vás význam z hlediska úspor. V tom případě je volba nože Hagedorn VITECH jistě ta správná.

HSS-Nože jsou vyráběny z vázaného materiálu a vysoce kvalitním legováním. Tím je docílena 4-násobná životnost a výdržnost oproti nožům ze švédské oceli. Nože ze švédské oceli jsou zejména určeny k řezání materiálů, které vyžadují určitou poddajnost nože. Tím máme na mysli velké spektrum grafických papírů. Nové legování zajišťuje u BC-nožů také jednoduché broušení.

HM – tvrdokov bylo docíleno oproti 70/80 letům značného vývoje a dnes vyrábíme a dodáváme standardní nože HHS v jemnozrnné kvalitě materiálu s desetinásobnou životností. Dále nabízíme široké spektrum nožů HM s různou povrchovou úpravou (tvrdochrom, titan, teflon..)

GENESIS hagedorn nože jsou dalším vývojovým stupněm nožů z tvrdokovu a vyznačují se zvýšením výdržnosti o faktor 40x. Pro výrobu užívaný Ultra-jemné zrno tvrdokovu umožňuje řezat papír, karton až po tvrdé materiály.

VITECH Hagedorn nože se používají pro nejvyšší nároky, rychlosti řezu a výkon. Dávají Vám zcela novou dimenzi a zvýšení výdržnosti o faktor 60x. Vedle vysoké odolnosti proti otěru, tvrdosti nabízejí také významnou redukci časů výpadku v řezání a vysokou přesnost řezu.