Použité stroje

Použitý poloautomatický kašírovací stroj STOCK Typ 134R5/1500 P-G
Použitý poloautomatický kašírovací stroj STOCK Typ 134R5/1500 P-G

Poloautomatický archový kašírovací stroj sloužící ke kašírování nosné podložky z kartonu, lepenky, vlnité lepenky ofsetem tištěným tiskovým archem s přesností kašírování ca. ± 1,5 mm. Použitý, repasovaný ve výrobním závodě, rok výroby 1998 Stroj je vybaven automatickým nakladačem nosné podložky, tak jako poloautomatickým vykládáním archů. Výkon stroje je až 1.700 archů za hodinu při obsluze 2 osobami. P R O D Á N O

Použitý skládací stroj KAMA Pro Fold 74
Použitý skládací stroj KAMA Pro Fold 74

Stroj KAMA ProFold je určen zejména pro následující užití v té nejvyšší  kvalitě: Skládání letmý sklad, Tipperfalz nebo kapsový sklad Lepení  jak tavným lepidlem, tak studeným disperzním lepidlem Skládání dutinek /Falten von Füllhöhe Lepení plochých přířezů /Aufspendearbeiten  von flachen Zuschnitten Vlepování kartiček a vzorků/Pick and place von Proben Aplikace lepicí pásky/Klebebandaufspendearbeite Rotační rylování a bigování, perforování přímo ve stroji. Meziprodej vyhrazen. P R O D Á N O.

Zvedák palet Polar Model L 800-3 - Použitý
Zvedák palet Polar Model L 800-3 - Použitý

Použitý zvedák palet Polar Model L 800-3 prohlédnut, přezkoušen, plně funkční funkce: zvedání a spouštění palet v B1, B2 formátu v režimu automat podle nastavení výšky senzoru a pracovní plochy nebo manuál stiskem tlačítka posuvu volně nastavitelné vidlice podle formátu palety připojení 380V nosnost 800 kg   Cena: 45.500,- Kč bez DPH (1.750,- EUR)  

Výhradní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku