Příslušenství k výsekovým strojům PERIVO

Produkty

PERIVO dodává technické díly a spotřební materiály pro všechny modely výsekových strojů výrobců Bobst, Iberica a Heidelberg / WPM. Můžeme také dodat technické díly k dalším značkám výsekových strojů. Všechny výrobky jsou přesně dimenzovány dle specifikace originálních dílů a jsou garantovány 100% zárukou nebo vrácením vašich peněz.

Sklady zahrnují všechny standardní spotřební materiály a díly pro výsek, výlup a rozlam, pro všechny typy lepenkových obalů, včetně vlnité lepenky, hladké lepenky a syntetických materiálů.


Vyměnitelné díly

Mnoho z dílů, které prodáváme, jako jsou spodní vylamovací kolíky, držáky kolíků, teleskopické tyče a speciální kolíky jsou vyrobeny z jednotlivých komponentů, které lze opravit nebo vyměnit, aniž byste museli vyměnit celou část. Výměna součástí může vést až na 85% snížení spotřebovaných dílů. Dobré pro váš rozpočet a dobré pro životní prostředí.

Níže si můžete vytipovat díly dle zadání značky, typu stroje a typu produktu, které potřebujete pro Váš stroj:

Výsekové upínací systémy, výsekové desky
Výlupové rámy a nářadí
Rozlamové rámy a nářadí

 

PERIVO se neustále snaží zlepšovat trvanlivost a životnost výrobků a dílů, které se používají v procesu výseku. Níže najdete některé z inovací:

Výsekové nerezové plechy

Kromě výsekových plechů tvrdosti HRC 35 z nerezové oceli poskytuje PERIVO upínací základové desky a výsekové desky tvrdosti HRC 48-50 vyrobené z velmi odolné, kalené a broušené nerezové oceli. Tento materiál prodlužuje životnost výsekové desky o 35% a snižuje čištění a údržbu výsekové sekce o 75%.

 

Spodní vylamovací kolíky

PERIVO nabízí široký sortiment zboží spodních vylamovacích kolíků. Kromě klasických spodních vylamovacích kolíků s 15mm pouzdrem a 4mm tvrzenou jehlou, nyní nabízíme nižší super tenký vylamovací kolík s 8 mm pouzdrem a 2,5 mm tvrzenou jehlou.

 

Quick-Lock

Nejnovějším vývojem od PERIVO je Quick-Lock systém pro všechny Bobst 102 .... 162 modely. Tento Quick-Lock systém zajišťuje rychlé a přesné polohování výsekové formy, vylupové a rozlamové části zařízení. Váš stroj je během krátkého času kompletně nastavený a časy přestaveb na nové zakázky se výrazně sníží. Přestavbové časy například u strojů SP 102 CER a SP-142 CER se dají použitím našeho Quick-Lock systému snížit o 15 minut.


Připravili jsme pro Vás soubory ke stažení s užitečnými informacemi.

 

Perivo_obracak.pdf

 

Perivo_rozlam.pdf

 

Perivo_vylup.pdf

 

Perivo_plechy.pdf

 

Dily_upinaciho_ramu.pdf


Více informací naleznete na http://perivo.com/cz/

Výhradní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku