Stroje a zařízení

Stroje a zařízení Jsou krásné, nápadité a užitečné. Není řeč jen o obalech, ale také reklamních posterech, hračkách, stojanech na zboží, etiketách, platebních nebo mariášových kartách, přepravních obalech až po obaly na kosmetiku nad kterými se tají dech. Dobrá Whisky nebo Sarajishvili nezůstávají jistě pozadu. Obalech na hluboko zmražené potraviny, nebo na fast food u KFC či Mc Donald. Nejen to, léčiva, také stroje pro výrobu Puzzle a her, ochrana originálů, tisk kódů a informací, prostě dávat výrobkům konečný tvar a hodnotu nás baví, navrhnout a dodat technologii je naší prací. A navíc víme o čem je řeč.

Od řezání- kašíování- zlacení-protlačování-vysekání- lepení skládaček-lepení okének-speciální stroje pro fast food- stroje pro výrobu puzzle, her-balení- páskování a spousta doplňkových a užitečných zařízení. A nejen to. Někdy nepracujeme pouze s kartonem, nebo lepenkou, ale třeba s přírodní jutou, nebo plechem. U nás seženete také materiály, nože, lišty, výsekové plechy a vše další, co stroje potřebují. Můžeme zde vypsat výrobce zvučných jmen, které zastupujeme jakými jsou Gerhard Busch GmbH, Schneider Senator, Stock Maschinenbau GmbH, KOHMANN, KAMA GmbH, IBERICA AG, SANGWA, DURAN MACHINERY Ltd, ale to není, dovolte nám to prioritní. Prioritní je nabídnout to správné řešení pro Vás.

Někdy také použité a osvědčené stroje Vám mohou pomoci. Použité, či repasované stroje jako Polar Mohr, KAMA, WUPA, Heidelberg Dymatrix, Jagennberg…Můžeme si dovolit zastupovat Vás při řešení a dodání technologie pro vaši zakázkovou náplň, tak jako každodenní servisní zázemí.

Neostýchejte se zeptat, když nenajdete na stránkách to, co právě potřebujete. Jsme tu pro Vás!


soubory ke stažení
pdfflyer-2012-de-auen.pdfvelikost: 3,87MB
pdfflyer-2012-de-innen.pdfvelikost: 5,75MB

Výhradní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku